این فایل صوتی توسط مرکز مشاوره ستاره تهیه شده است

مشاوره زناشویی و بهبود کیفیت زندگی

مشاوره زناشویی یا مشاوره جنسی به منظور رفع مشکلات جنسی و بهبود رابطه زن و شوهر می باشد. این نوع مشاوره با دو رویکرد حل مشکل جنسی از طریق آموزش زوجین و درمان مشکل جنسی از طریق ورزش، دارو و یا تکنیک RP به درمان افراد می پردازد.

در صورت عدم مشکل جنسی و مشکل در ارتباط با همسر به مشاوره خانواده مراجعه کنید. این مطلب در خصوص مشاوره جنسی زن و مرد می باشد و سعی در حل مشکلات جنسی زوجین دارد.

همه زوج ها ممکن است در زمان خاصی انرژی لازم برای رابطه جنسی منظم را نداشته باشند. اما اگر این امر تبدیل به عادت شده است و دوست دارید زندگی جنسی خود را سر و سامان بدهید، رابطه درمانی یا مشاور زناشویی می تواند به شما کمک کنند. 

طبیعی است که خواهان رابطه جنسی رضایت بخش با شریک زندگی خود باشید، بعضی اوقات دلایل خاصی برای مشکلاتی که تجربه می کنید وجود دارد. از این موضوع خجالت نکشید و درخواست کمک کنید.

مشاوره زناشویی و بهبود کیفیت زندگی

مشاوره زناشویی چیست؟

 رابطه عاشقانه می تواند به شما در بهبود صمیمیت جسمی کمک کند علاوه بر این حل مشکلات جسمی نیز می تواند به شما کمک کند. 

متخصصین رابطه جنسی هزاران نفر را مانند شما می بینند. همکاری با متخصص جنسی به شما کمک می کند تا مشکلات خود را حل کنید و راهی برای پیشبرد رابطه خود پیدا کنید.

در رابطه جنسی درمانی چه انتظاری می توان داشت؟

پس از قرار ملاقات با مشاور زناشویی مرکز مشاوره ستاره، شما توسط متخصص روان درمان دیده می شوید که به توضیحات شما در مورد مشکلتان گوش فرا می دهد و اطلاعات لازم را برای تشخیص مشکل و درمان شما جمع آوری می کند. 

همچنین در مورد جلسات درمان و هزینه های آن نیز صحبت خواهید کرد. 


برگرفته از مشاوره زناشویی